Categories
PrestaShop
Bez dodatków

Herbata czarna bez dodatków

Herbata czarna to jedna z najpopularniejszych kategorii herbat na świecie. Charakteryzuje się intensywnym aromatem i głębokim, pełnym smakiem, który zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników tego napoju. W tej kategorii znajdują się wyjątkowe rodzaje herbat, takie jak Earl Grey, Yunnan Gold Buds Tips, Ceylon, Yunnan Superior, Assam oraz Golden Monkey.

Earl Grey – znana na całym świecie, dzięki charakterystycznemu dodatkowi olejku bergamotowego, który nadaje jej niepowtarzalny, cytrusowy aromat. Idealna dla tych, którzy szukają klasycznych smaków z nowoczesnym akcentem.

Yunnan Gold Buds Tips – pochodzi z chińskiej prowincji Yunnan. To herbata, która zachwyca złotymi końcówkami liści, delikatnym smakiem i lekko słodkawym posmakiem. Jest ceniona za swoje antyoksydacyjne właściwości.

Herbata Ceylon – uprawiana na słonecznych stokach Sri Lanki, znana jest z jasnego, złocistego koloru naparu i mocnego, ale równocześnie delikatnego smaku. Doskonała na start dnia.

Herbata Yunnan Superior – jeszcze jedna perła z Yunnan, która wyróżnia się intensywnym, ale harmonijnym profilem smakowym. Idealna dla poszukiwaczy głębokich, ziemistych nut w herbacie.

Herbatra Assam – pochodzi z Indii i jest ceniona za swoją moc i bogaty smak z nutami malin. Doskonała jako baza do chai.

Herbata Golden Monkey – z prowincji Fujian, oferuje niezwykle bogaty bukiet smakowy z nutami kakao i słodkich przypraw. Jej unikalność podkreśla delikatność i elegancja naparu.

Każda z tych herbat została wybrana z myślą o zapewnieniu różnorodności smaków i doświadczeń, które zaspokoją różne gusta i preferencje. Bez dodatków, czysta herbata czarna to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie naturalność i chcą cieszyć się pełnią smaku wyselekcjonowanych liści.

Aktywne filtry

strona-glowna
Herbata Czarna Yunnan Gold Buds Tips
Pobudza, rozjaśnia umysł, wspomaga trawienie 
12,00 zł Cena
strona-glowna
Herbata Czarna Ceylon OP1
Pobudza, wspomaga trawienie, chroni zęby przed próchnicą
11,39 zł -5% Normalna cena 11,99 zł Cena
strona-glowna
Herbata Czarna Yunnan Superior JA
Pobudza, wspomaga trawienie 
9,99 zł Cena
strona-glowna
Herbata Czarna Assam TGFOP
Zawiera przeciwutleniacze, zapobiega tworzeniu się zakrzepów krwi
11,50 zł Cena
strona-glowna
Herbata czarna Golden Monkey
Pobudza, wspomaga umysł, obniża cholesterol 
22,00 zł Cena
strona-glowna
Herbata Czarna Assam FOP
Herbata Czarna Assam FOP to wyjątkowa mieszanka z Indii, charakteryzująca się intensywnym smakiem i...
9,99 zł Cena